Obchodování na burze – cesta k časové a finanční svobodě?

TermínMísto konáníCena vč. DPHJazyk akce
16.11.2014, 8:30-15:30Autoklub ČR, Opletalova 29, Praha 1ZDARMAČesky

Zrealizovali jsme unikátní konferenci v rámci ČR a SR - 150 účastníků!

Přečtěte si vše o konferenci a podívejte se na jednotlivé prezentace

akce_opening

V rámci této jedinečné celodenní akce, která byla pro všechny účastníky zcela zdarma, jsme se zabývali nejnovějšími trendy v oblasti algoritmického tradingu a komoditních spreadů, které umožňují zhodnocovat Váš kapitál v řádu desítek procent ročně a nezabírají téměř žádný čas. Celou konferencí prováděl moderátor Erik Rajohnson.

Akci jsme uspořádali ve spolupráci s našimi partnerskými společnostmi AOStrading.cz a TradeStation Europe Ltd. Tato společnost je významným světovým brokerem umožňujícím obchodování na burze s mnoha finančními instrumenty. Zejména však umožňuje programování a aplikaci automatických obchodních strategií přímo do platformy TradeStation.

RSJ_1Key note speech přednesl pan Martin Ducháček, který je členem dozorčí rady RSJ a.s. a zároveň vedoucím týmu programátorů a akcionářem společnosti. Jeho prezentace na téma Principy obchodování na moderních kapitálových trzích měla velký ohlas a vyvolala živou diskusi s velice konkrétními a zajímavými dotazy.

Petr2

První dopolední blok byl věnován představení společnosti TradeandFinance.eu a dalším výhledům do budoucna. Následně byla představena společnost TradeStation Europe Ltd., její aktivity a co vše nabízí tato obchodní platforma aktivním traderům. Poté Petr Tmej představil společnost AOStrading.cz a své aktivity v oblasti algoritmického tradingu.

Romana Křížová zahájila druhý dopolední blok prezentací o možnostech, které nabízí obchodování komoditních spreadů. Jedná se o velice zajímavý způsob ziskového a časově nenáročného obchodování na burze. Toto obchodování zabere jen několik minut z Vašeho času za den a přináší zhodnocení kapitálu v desítkách procent za rok. Spready jsou vhodné i pro začínající obchodníky a jsou zde navíc i minimální náklady na softwarové vybavení.  Romana představila svůj způsob  obchodování komoditních spreadů, který vyučuje i ve svých online, skupinových či individuálních kurzech.

spreadyDále Romana přednesla prezentaci o unikátním softwarovém nástroji SeasonAlgo, který nabízí interaktivní vyhledávání, analýzu a optimalizaci potenciálně ziskových spreadů a poskytuje velice detailní backtesty, včetně analýz založených na Walk Forward analýze, která umožňuje pokročilý risk management.

Každý účastník konference získal 10% slevu na kurzy TradeandFinance.eu objednané do konce roku 2014. Navíc získal i 1 měsíc bezplatného používání platformy SeasonAlgo, a to na všechny futures trhy (není možné kumulovat s již přiděleným prodlouženým trial). Díky tomu měli všichni zúčastnění unikátní možnost vyzkoušet tuto bezkonkurenční platformu, která podstatným způsobem vylepšuje equity traderů s komoditami či komoditními spready.

Odpolední blok zahájil Maroš Frič s prezentací svého softwaru StrategyQuant, který je založen na generování a testování robustních automatických strategií. plenumK nejzajímavějším částem konference patřila závěrečná  panelová diskuse, které se kromě přednášejících zúčastnil i velice úspěšný mladý trader Peter Macháč, který má dlouholeté zkušenosti s různými oblastmi obchodování na burze, zejména komoditními spready, ale i s algoritmickým tradingem. Panelová diskuse byla natolik živá a zajímavá, že se oproti plánu velice protáhla.

Velice si vážíme toho, že téměř všichni účastníci konference setrvali až do jejího úplného zakončení.

Děkujeme společnosti TradeStation Europe Ltd. za obrovskou podporu, díky níž se celou konferenci podařilo zorganizovat v takovém rozsahu a kvalitě.

Dále děkujeme Petru Tmejovi a AOStrading.cz, Martinu Ducháčkovi a společnosti RSJ a.s., moderátorovi Eriku Rajohnsonovi,  Maroši Fričovi a StrategyQuant a Petru Macháčovi za spolupráci na této akci a velice fundované a zajímavé prezentace.

Náš dík však patří zejména všem, kteří se konference zúčastnili a strávili s námi celý nedělní den.  Velice si vážíme Vaší podpory. Bez Vašeho zájmu a přízně by tato akce nemohla proběhnout.

Děkujeme za Vaši účast a těšíme se na Vás v příštím roce na druhém ročníku naší konference!

Program konference

08:30 – 09:30 – Registrace a občerstvení

09:30 – 09:40 – Úvodní slovo (prohlédněte si video)

Romana Křížová – TradeandFinance.eu, s.r.o., Petr Tmej – AOStrading.cz

09:40 – 10:00 – Principy obchodování na moderních kapitálových trzích - (VIDEO)  (PDF)

Martin Ducháček, člen dozorčí rady, vedoucí týmu programátorů a akcionář společnosti RSJ a.s.

10:00 – 10:20 - Poslání a cíle společnosti TradeandFinance.eu, s.r.o. - (VIDEO)  (PDF)

Romana Křížová – TradeandFinance.eu, s.r.o.

10:20 – 10:40 - Představení platformy TradeStation – její současné konkurenční výhody a očekávaný vývoj do budoucnosti - (PDF)

Adam Svoboda (prezentoval Petr Tmej), TradeStation Europe Ltd.

10:40 – 11:10 TradeStation a úspěšný algoritmický trading – hlavní výhody, které přináší algoritmický trading v kombinaci EasyLanguage, TradeStation a dalšími významnými softwarovými nástroji - (PDF)

Petr Tmej – AOSTrading.cz

11:10 – 11:30 - Coffee break

11:30 – 12:00 – Komoditní spready - diskréční obchodování s komoditami jinak a profitabilně - (VIDEO)  (PDF)

Romana Křížová – TradeandFinance.eu, s.r.o.

12:00 – 12:30 – Platforma SeasonAlgo - bezkonkurenční nástroj pro obchodování komodit a futures spreadů na bázi sezónnosti - (VIDEO)  (PDF)

Romana Křížová – TradeandFinance.eu, s.r.o.

12:30 – 14:00 – Oběd

14:00 – 14:30 – Představení softwaru StrategyQuant – Profesionální řešení pro genetické programování - (PDF)

Maroš Frič – Sonarbytes s.r.o., Petr Tmej – AOStrading.cz

14:30 – 15:30 – Panelová diskuse s úspěšnými tradery

Petr Tmej, Romana Křížová, Peter Macháč, Maroš Frič

TermínMísto konáníCena vč. DPHJazyk akce
16.11.2014, 8:30-15:30Autoklub ČR, Opletalova 29, Praha 1ZDARMAČesky

Pro registraci na akci se musíte přihlásit! Registrace | Přihlášení

14.11.2015, 9:30-13:00 hod. - ART NOUVEAU PALACE HOTEL, Panská 12, Praha 1

Setkání traderů na téma „Off-shore společnosti v obchodování na burze“

Skupinové

Online

přednahraná videa - sledujte opakovaně

Jak ziskově obchodovat na burze I – Základy – online kurz

Všechny kurzy