Interactive Brokers

Interactive Brokers je velice spolehlivý online broker s více než 35letou historií, který sbírá každoroční ocenění na stránkách jako např. Barron’s. Spolehlivost je právě velkou výhodou tohoto brokera. Všechny vaše obchodní příkazy jsou okamžitě uloženy na serverech Interactive Brokers a nehrozí tedy, že ztratíte kontrolu nad svými pozicemi tím, že vám zkolabuje počítač nebo dojde baterie v notebooku.

Nevýhodou je zastaralý design uživatelského prostředí a těžkopádné zobrazování grafů, ve kterých rozhodně není ideální zpracovávat technickou analýzu vašich trhů a obchodů. Rozhodně budete potřebovat doplňkový software, kde budete moci tyto analýzy provádět.

IB text

Obrovskou výhodou jsou však nízké komise. Další výhodou je možnost velice jednoduchého obchodování takzvaných combo pozic, které využijete při obchodování opcí či komoditních spreadů. Obchodování komoditních spreadů neumožňuje mnoho brokerů, a proto je tato možnost nespornou výhodou, která hovoří ve prospěch Interaktive Brokers. Tento broker má vynikající podporu. Přes váš účet můžete kdykoliv zaslat dotaz, na který dostanete odpověď během několika hodin. Rovněž můžete využít možnosti online chatu, který je k dispozici 24 hodin denně.

U Interactive Brokers můžete obchodovat přes platformu Trader Workstation (TWS), kterou si nainstalujete do svého počítače, nebo přes webové rozhraní, které má omezenější funkce. Trader Workstation není možné si otestovat formou demoverze. Paper account si můžete aktivovat pouze v případě, že si otevřete live obchodní účet u Interactive Brokers.

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

TradeStation bývá mezi prestižními časopisy zabývajícími se tradingem považovaný za dlouhodobě jednoho z nejkvalitnějších poskytovatelů ...

Finanční portál IQ-Trade, zastoupený Čechoslovákem Petrem Večeřou, poskytuje výběr předních obchodních systémů v českém ...