IQ-Trade, poskytovatel platformy Interactive Brokers TWS v češtině

IQ Trade logo2014Finanční portál IQ-Trade, zastoupený Čechoslovákem Petrem Večeřou, poskytuje výběr předních obchodních systémů v českém jazyce a je partnerem hlavních světových brokerů, jakými jsou Interactive Brokers, Forex.com, Poolbroker, Systrade, TradeMaster a dalších.

Peter, coby broker společnosti Systrade A.G., která je samozřejmě registrována u ČNB, umožňuje například obchodování u Interactive Brokers prostřednictvím české verze platformy Trader Workstation (TWS) či přes české verze platforem TradeMaster a MetaTrader 4.

Je vynikající, že kromě TWS platformy v češtině je u Petra k dispozici také český manuál a naprostou samozřejmostí je i podpora v českém a slovenském jazyce. Peter Večeřa je k dispozici ve středoevropském čase a je možné s ním běžně chatovat či telefonovat prostřednictvím Skype.

touchPeter Večeřa oproti jiným brokerům, kteří lokalizovali TWS do češtiny, poskytuje své služby za naprosto stejné komise jako byste obchodovali napřímo přes Interactive Brokers v angličtině. A pokud obchodujete s větším účtem, Peter se pro Vás vždy snaží nastavit obchodování s výhodnějšími komisemi.

book_white_bg_orezaneIQ-Trade zastoupený Petrem Večeřou, který své služby nabízí již od roku 1996, se rozhodl podpořit i uživatele našeho portálu a absolventy našich kurzů tradingu.

Pokud si přes IQ-Trade založíte obchodní účet, získáte okamžitě po začátku živého obchodování i bonus v podobě refundace naší knihy Příručka úspěšného obchodování na komoditních trzích pro začínající investory na Váš obchodní účet a my Vám tuto publikaci obratem zašleme.

Založení účtu je u IQ-Trade naprosto jednoduchým procesem s plnou podporou v češtině. Předtím, než byste si cokoliv objednávali, máte možnost si vyžádat demo verzi platformy Interactive Brokers TWS v češtině, ale kromě toho si můžete vyžádat i demo pro Ninja Trader, TradeMaster (česky), Mobilní obchodování či MetaTrader 4 (česky).

Mohlo by Vás také zajímat

Po velkém úspěchu loňské podzimní konference jsme pro Vás připravili networkingovou akci, která proběhne ...

V druhé části článku o SeasonAlgo zjistíte další důležité informace, jak (ne)nastavovat Profit Target a Stop-Loss.  ...

Dnes navečer opublikuje USDA důležitou sadu reportů analyzujících produkci zemědělských produktů za poslední měsíc. ...

Nové téma naší Příručky úspěšného obchodování na burze je zaměřeno na obecný princip fungování komoditní ...