Jak proběhla naše konference o obchodování na burze 16.11.2014?

V neděli 16.11.2014 jsme v Autoklubu ČR v Praze uspořádali velice úspěšnou konferenci „Obchodování na burze – cesta k časové a finanční svobodě?“. Na konferenci se zaregistrovalo více než 150 účastníků, kteří vytrvali až do závěru panelové diskuse.

Veškeré informace o konferenci, včetně prezentací a další dokumentace ZDE.

Přečtěte si, jak celá konference proběhla. Z celé akce byl pořízen i kompletní videozáznam, který je zpřístupněn prostřednictvím našeho portálu.

Velkým přínosem byla zejména key note speech pana Martina Ducháčka, který je členem dozorčí rady, vedoucím týmu programátorů a akcionářem společnosti RSJ a.s..

Děkujeme společnosti TradeStation Europe Ltd. za obrovskou podporu, díky níž se celou konferenci podařilo zorganizovat v takovém rozsahu a kvalitě.

Dále děkujeme Petru Tmejovi a AOStrading.cz, Martinu Ducháčkovi a společnosti RSJ a.s., moderátorovi Eriku Rajohnsonovi,  Maroši Fričovi a StrategyQuant a Petru Macháčovi za spolupráci na této akci a velice fundované a zajímavé prezentace.

Náš dík však patří zejména všem, kteří se konference zúčastnili a strávili s námi celý nedělní den. Bez Vašeho zájmu a přízně by tato akce nemohla proběhnout. Velice si vážíme Vaší podpory a děkujeme i za individuální e-maily s pochvalami, které nám již od neděle zasíláte.

akce_opening

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Ve středu 30.října jsme rozdávali ve velkém počtu letáky na univerzitách v Brně a Olomouci. ...

Přečtěte si nový článek o volatilitě u komoditních spreadů. Ta je daleko nižší než ...

Dnes jsme zveřejnili 4. kapitolu Obchodování s pákou naší jedinečné Příručky úspěšného obchodování na burze. ...

Lednová výuka komoditních spreadů se velice rychle obsazuje. Pokud jste si jako novoroční předsevzetí ...