K polovině roku 2015 zhodnotila Romana svůj účet o 50%!

Podívejte se na Romaniny obchodní výsledky k 30.6.2015. Za 6měsíční období zaznamenala Romana pouze ziskové měsíce, kromě jednoho.

Podívejte se na podrobný report shrnující výsledky Romaniných obchodů. Romana dosáhla půlročního zhodnocení obchodního účtu ve výši 50%!

Rádi byste se naučili mít své finance pod kontrolou a zhodnocovat svůj účet tak, jako Romana, prostřednictvím obchodování komoditních spreadů?

Máte možnost již nyní v červenci. Romana pořádá webinář Obchodování komoditních spreadů ve dnech 21.-22.7.2015 a navazující webinář Práce s platformou SeasonAlgo ve dnech 28.-29.7.2015. Pokud se Vám tyto termíny nehodí, můžete se na kurz přesto zaregistrovat a později se v klidu podívat na videozáznam webinářů!

Zúčastněte se webináře ZDARMA o základech obchodování komoditních spreadů nebo se podívejte na videozáznam archívního webináře. Podívejte se na krátké video o podstatě sezónního obchodování s komoditami.

Naučte se obchodovat na burze podle Romany a zhodnoťte svůj kapitál o 50% za půl roku!

Romana_Krizova_January_2015_June_2015

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Komoditní spready umožňují obchodování s komoditami na základě každoročně opakujících se sezónních pohybů cen. ...

Byli bychom rádi, kdyby finance, které naším prostřednictvím investujete do sebevzdělávání v oblasti tradingu, pomohly ...

V druhé části článku o SeasonAlgo zjistíte další důležité informace, jak (ne)nastavovat Profit Target a Stop-Loss.  ...

Myslíte, že je obchodování na burze rizikové? Podívejte se na toto video a možná změníte ...