Unikátní konference o obchodování na burze již za 2 týdny!

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost zúčastnit se zcela bezplatné unikátní celodenní akce nazvané "Obchodování na burze – cesta k časové a finanční svobodě?"

pic_4Jedná se skutečně o ojedninělou událost v rámci České a Slovenské republiky. Dozvíte se mnoho nových informací o takových způsobech obchodování na burze, které zabírají minimum času a přitom přinášejí vysoké zhodnocení obchodního účtu v desítkách procent za rok.

Dozvíte se co je to algoritmické obchodování a jak se obchodují komodity prostřednictvím komoditních spreadů. Každý registrovaný účastník navíc dostane množství bonusů v podobě ziskové automatické obchodní strategie zdarma, prodlouženého trial na platformu SeasonAlgo či slevy na kurzy TradeandFinance.eu.

pic_7Setkáte se s úspěšnými tradery, pro které je obchodování na burze zdrojem příjmu, a budete mít možnost jim klást konkrétní dotazy v panelové diskusi. A v neposlední řadě se seznámíte i se zástupci významného mezinárodního brokera TradeStation.

Více informací o celé akci se dočtete v našem novém newsletteru nebo na stránkách této koference.

 

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Hledáme spolupracovníky pro oblast překladů z českého do anglického jazyka. Ideálními kandidáty jsou bilingvní osoby, ...

Dnes jsme zveřejnili 4. kapitolu Obchodování s pákou naší jedinečné Příručky úspěšného obchodování na burze. ...

V dnešním článku jsme se zaměřili zejména na vysvětlení základních principů money managementu, a ...

V poslední části tohoto článku zjistíte další nezbytné a cenné informace, jak (ne)nastavovat Profit Target a ...