Konference „Obchodování na burze – cesta k časové a finanční svobodě?“ pro Vás!

Vážení čtenáři portálu TradeandFinance.eu!

 Již je to celý rok od doby, kdy vznikl náš projekt TradeandFinance.eu. Při této příležitosti ročního výročí našeho vzniku jsme pro Vás jako dárek přichystali velkou a zcela ojedinělou mezinárodní akci!

Při vzniku myšlenky vytvořit projekt TradeandFinance.eu jsme si stanovili, že jedním z našich hlavních poslání bude šířit osvětu o světě obchodování na burze, které je v zámoří zcela běžnou součástí každodenního života. A právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro Vás uspořádat v českých končinách zcela výjimečnou akci svého druhu.

Uspořádali jsme pro Vás konferenci „Obchodování na burze - cesta k časové a finanční svobodě?

pic_4Tato konference je, jak již název napovídá, zaměřena převážně na automatické obchodování na burze. Nicméně naším cílem je oslovit širší skupinu traderů, od začátečníků po pokročilé, od obchodníků s komoditami, akciovými indexy, komoditními spready, přes obchodníky s akciemi, ETFs, až po Forexové tradery. Všichni si na naší konferenci najdou „své“ téma a dozví se mnoho nového, co v České republice ani v okolních zemích nebylo doposud zveřejněno.

Velkým přínosem celé akce bude také účast zahraničního zástupce významné mezinárodní brokerské společnosti TradeStation. Tento broker vlastní známý programovací jazyk EasyLanguage a obchodní platformu, která umožňuje snadné programování úspěšných automatických obchodních strategií.

Velkou novinkou a překvapením bude také představení nového softwaru, který vznikl v česko-slovenském prostředí a který umožňuje naprosto jedinečné generování automatických strategií prostřednictvím genetických algoritmů. Až doposud podobné softwary vznikaly jen v zahraničí, ale na naší konferenci budeme mít tu čest představit zcela bezkonkurenční nový nástroj, který ve světě momentálně nemá konkurenci.

Na své si na naší konferenci přijdou i příznivci obchodování dalších směrů, jakými jsou například komoditní a futures spready. Představíme Vám tento unikátní způsob diskréčního obchodování, který přináší velice zajímavé zhodnocení kapitálu v řádu desítek procent za rok. Tento obchodní přístup je vhodný i pro začínající tradery. Výhodou jsou minimální náklady na softwarové vybavení, brzký přechod na live trading a minumální časové zatížení (cca 5 minut denně). Romana Vám představí i unikátní českou platformu SeasonAlgo mezinárodního významu. Tato platforma významným způsobem zvyšuje úspěšnost a ziskovost obchodování spreadů a futures. Každý účastník konference navíc získá i měsíční bezplatné užívání této ojedinělé platformy.

220px-Autoklub_ČRNeváhejte a zaregistrujte se na konferenci „Obchodování na burze - cesta k časové a finanční svobodě?, která je zcela ZDARMA včetně veškerého občerstvení a oběda! Tato konference se bude konat v neděli 16. listopadu 2014 v krásných prostorách Společensko-konferenčního centra Autoklubu ČR, Opletalova 1337/29, Praha 1.

Pozor! Počet účastníků na konferenci je omezen!

Pro koho je konference určena?

 • Pro ty, které zajímá svět tradingu a chtějí se dozvědět o možnostech, jak na burze dlouhodobě zhodnocovat svůj kapitál
 • Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o možnostech zhodnocování kapitálu v řádech desítek procent formou obchodování Automatických obchodních systémů (AOS), tedy  algoritmického tradingu na futures trzích v USA
 • Pro ty, kteří se již ve světě tradingu pohybují delší dobu a chtějí se dozvědět dosud nezveřejněné novinky
 • Pro ty, kteří se chtějí v tradingu vzdělávat a mají zájem o obchodování komodit, komoditních spreadů, akciových indexů, AOS atp.

Co Vám účast na konferenci přinese?

 • Dozvíte se, že investování na kapitálových trzích není výsadou bohatých a mocných, ale jedná se o aktivitu opravdu pro každého
 • Dozvíte se, že nemusíte být programátorem a přesto můžete vyvíjet Automatické obchodní systémy (AOS) díky genetickému programování
 • Dozvíte se, které softwarové nástroje jsou pro obchodování AOS nejvhodnější
 • Obdržíte jeden robustní a dlouhodobě ziskový kód AOS v EasyLanguage pro platformu TradeStation
 • Dozvíte se informace o možnostech obchodování komodit, komoditních spreadů a dalších obchodních přístupech včetně možností, jak se tyto způsoby obchodování prakticky naučit
 • Setkáte se s mnoha úspěšnými tradery, kteří dlouhodobě zhodnocují své účty v řádu desítek až stovek procent za rok
 • Můžete využít stylový foyer a salonky Autoklubu pro zákulisní jednání s úspěšnými tradery či obchodními partnery

pic_7Celý program konference, další důležité informace i možnost závazné registrace naleznete na stránce konference „Obchodování na burze - cesta k časové a finanční svobodě?

Registrujte se včas! Počet míst na konferenci je omezen a již nyní je o celou akci obrovský zájem!

Mohlo by Vás také zajímat

Prostudujte si Slovník pojmů v tradingu! Už nikdy žádná neznámá. Každé heslo je podrobně ...

V těchto dnech probíhá průzkum toho, jak jsou pro Vás přínosné naše pravidelné webináře ...

Často se nás ptáte na 3denní výuku komoditních spreadů a s tím souvisejí kurzy. ...

V minulém týdnu jsme pro Vás zveřejnili pokračování článku navazující na první část 10 zlatých ...