Networkingová akce traderů proběhne 9.4.2015

Network aPo velkém úspěchu loňské podzimní konference jsme pro Vás připravili networkingovou akci, která proběhne 9.4.2015 v Praze.

Jejím cílem je aktivní networking jednotlivých účastníků, navázání dlouhodobých osobních kontaktů, ale samozřejmě i získání nových informací a poznatků.

Dozvíte se mnoho nového zejména o způsobech zdanění příjmů z obchodování na burze, ale i informace o svěřenských fondech, které mohou být zajímavým nástrojem pro správu Vašich financí.

Dane_2A samozřejmě získáte informace o novinkách ze světa obchodování komodit, automatizovaného obchodování či komoditních spreadů a dozvíte se i o možnostech obchodovat komoditní spready přes dalšího etablovaného brokera v USA.

Networkingová akce bude ryze interaktivní a je pro omezený počet 80 účastníků. Aktivního networkingu bude dosaženo mimo jiné i díky uspořádání formou kulatých stolů po 8 osobách.

Více informací o networkingové akci a registrace ZDE.

Connect

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

V rámci našich kurzů komoditních spreadů či při rozhovorech se zkušenými tradery zjišťujeme, že většina ...

Nezmeškejte poslední skupinové kurzy obchodování komoditních spreadů a kurzy práce s platformou SeasonAlgo v ...

Jste zvědaví, jak dopadly výsledky průzkumu spokojenosti klientů TradeandFinance.eu s pravidelnými analýzami komoditních spreadů? Zde ...

Pro uživatele portálu TradeandFinance.eu máme vynikající zprávy. Navázali jsme spolupráci se společností RSJ, jejíž zástupci ...