Online kurz SeasonAlgo nyní v češtině!

Mnozí z Vás se na nás obraceli s požadavkem, zda bychom mohli online Kurz práce s platformou SeasonAlgo zpřístupnit také v českém jazyce. V posledních týdnech jsme se tedy na tuto práci zaměřili, abychom mohli co nejlépe vyhovět Vašim přáním a potřebám.

2014-08-04_12-02-05

Pokud jste uživateli české části našeho portálu a kurz jste si již dříve zakoupili, jsou pro Vás nyní všechny lekce automaticky dostupné v češtině. Některé lekce jsme také aktualizovali.

Chcete na kurz navázat a naučit se více?

SeasonAlgo detailPokud byste na kurz rádi navázali, můžete se přihlásit do skupinového Kurzu obchodování komoditních spreadů, ve kterém Vás novým způsobem naučíme, jak obchodovat komoditní spready i s využitím platformy SeasonAlgo. Ve skupinovém Kurzu práce s platformou SeasonAlgo Vás v rámci celodenní výuky podrobně seznámíme se všemi funkcemi této platformy a vše prakticky procvičíme. A ve Workshopu obchodování spreadů s Advanced Bactesterem v SeasonAlgo budete mít možnost se velice podrobně seznámit s fukcemi modulu Advanced Backtester a s tím, jak ho optimálně používat v praxi.

Pokud máte zájem o individuální studijní program, připravíme pro Vás výuku šitou na míru a procvičíme to, co povede ke zlepšení výsledků Vašeho obchodování futures a komoditních spreadů.

Doufáme, že budete s novým kurzem spokojeni. Budeme rádi za Vaše hodnocení kurzu i za podnětné připomínky, které povedou k jeho zkvalitnění.

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Rádi byste svým blízkým dali neobvyklý vánoční dárek? Nebo byste rádi dostali dárek v podobě ...

V dnešním článku se seznámíte s principem obchodování komoditních spreadů a futures spreadů a ...

V srpnu nám SeasonAlgo vybralo kalendářní spread GOX15-GOZ15. Avšak jako obvykle, než se dostaneme k srpnovému ...

Připravili jsme pro Vás nový seriál, tentokrát o futures spreadech. Futures spready a komoditní ...