Víkendový kurz spreadů s výukou aktualizované platformy SeasonAlgo

Již tento víkend proběhne kurz obchodování komoditních spreadů a na něj bezprostředně navazující kurz Práce s platformou SeasonAlgo v aktualizované podobě.

Class Of University Students Using Laptops In LectureKurzy jsou poměrně unikátní, neboť budeme postupně stále více přecházet na výuku formou webinářů. Jedná se tedy o jeden z mála prezenčních kurzů v dohledné době.

Unikátní je také nedělní kurz práce s platformou SeasonAlgo, neboť budeme již pracovat s aktualizovanou verzí platformy. Aktualizace proběhla minulý víkend a my v kurzu probereme i všechny nové funkce této platformy nezbytné pro úspěšné obchodování komoditních spreadů.

Pokud Vám více vyhovuje webinářová podoba výuky, rezervujte si již rovnou červnové termíny!

Webináře budeme realizovat s ohledem na pracovní vytíženost našich uživatelů v průběhu pracovního dne. Proto je každý kurz rozdělen do dvou školících dnů za sebou, po třech hodinách výuky, vždy od 17:00 do 20:00. Kurz Obchodování komoditních spreadů proběhne v termínu 1.-2.6.2015 a kurz Práce s platformou SeasonAlgo proběhne v následujícím týdnu, tedy 8.-9.6.2015.

Těšíme se na Vás!

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Komoditní spready umožňují obchodování s komoditami na základě každoročně opakujících se sezónních pohybů cen. ...

Romana pro Vás spustila svůj dlouho avizovaný blog s analýzami nejzajímavějších komoditních spreadů zobchodovaných ...

Byli bychom rádi, kdyby finance, které naším prostřednictvím investujete do sebevzdělávání v oblasti tradingu, pomohly ...

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost zúčastnit se zcela bezplatné unikátní celodenní akce nazvané ...