Romanin blog o komoditních spreadech

Pravidelné analýzy komoditních spreadů probíhají od května 2015 vždy dvakrát do měsíce formou živých webinářů

Více o pravidelných analýzách spreadů se dozvíte ZDE!

 

Milí uživatelé portálu TradeandFinance.eu!

Romana již delší dobu avizovala spuštění blogu o svých obchodech, které jsou zaměřeny na komoditní spready či lépe řečeno futures spready.

Blog je umístěn na našem fóru. ABYSTE MOHLI BLOG SLEDOVAT, MUSÍTE SE DO FÓRA NEJPRVE ZAREGISTROVAT, neboť je přístupný pouze registrovaným uživatelům. Pak již stačí jen přejít do sekce BLOGY a otevřít si blog nazvaný Romana a její obchodování komoditních spreadů.

2014-03-15_18-00-04

V blogu naleznete analýzy Romaniných týdenních obchodů. Romana pro Vás vždy vybere příklad obchodu z uplynulého týdne, který je zajímavý z hlediska analýzy. Ukáže Vám, jak postupovala při hodnocení spreadu a jak se rozhodovala, zda a kdy vstoupit do obchodní pozice a kdy z ní vystoupit. Ukáže Vám samozřejmě i obchody, které skončily ztrátou, neboť ta je přirozenou součástí života každého obchodníka na burze. S Romanou se podíváte i na obchody, které jí takzvaně "utekly". To však nebrání tomu, abyste je s Romanou i přesto posoudili a analyzovali. Do jejího blogu můžete samozřejmě přispívat a jednotlivé analýzy komentovat. Všichni se stále učíme a každý názor i diskuse jsou velice důležité.

Romana Vám ve svém blogu odhalí značnou část svého obchodního přístupu. Pokud byste se o jejím způsobu rádi dozvěděli všechny podrobnosti krok za krokem, přihlašte se do skupinového prezenčního kurzu nebo nás kontaktujte a my Vás individuálně naučíme jak úspěšně obchodovat komoditní spready. V Romaniných kurzech se samozřejmě dozvíte i vše o jejím money managementu a risk managementu, který je nejzákladnějším předpokladem dlouhodobých a stabilních zisků. Ne nadarmo se říká, že trader může obchodovat bez znalosti fundamentální i technické analýzy, ale nikdy bez správného money managementu a risk managementu!

Do budoucna pro Vás Romana připravuje blog zaměřený na přípravu a analýzu komoditních spreadů, které se teprve chystá obchodovat. Bude se jednat o týdenní příspěvky, ve kterých Vás seznámí se svými analýzami a jak bude variantně postupovat podle toho, jak se bude trh dále vyvíjet. Bude se jednat o exkluzívní blog, ve kterém se s Vámi Romana již plně podělí o své know-how. Celý blog je nyní v přípravě. Zajímá nás však Váš předběžný zájem o blog tohoto typu. Pokud tedy budete mít o tento blog předběžný zájem, kontaktujte nás, abychom mohli obsah blogu co nejlépe přizpůsobit Vašim požadavkům.

Těšíme na Vaše příspěvky do Romanina blogu!

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Tento víkend proběhl další dvoudenní kurz obchodování spreadů a navazující kurz práce s platformou ...

Již jsme si řekli, že obchodování s komoditami je založeno na principu obchodování futures ...

Jak jistě víte, Česká republika je specifická tím, že je u nás velké množství ...

V dnešním článku se podíváme na spread, který platforma SeasonAlgo uvádí jako komoditní spread ...