Finančně podporujeme iniciativu Děti bez dluhů

Deti bez dluhuV dnešním článku Vám nepřineseme žádné informace ze světa tradingu. Nicméně bychom se s Vámi rádi podělili o to, jak obchodování na burze může pomáhat těm, kdo to skutečně potřebují. A to právě díky Vám, uživatelům našeho portálu TradeandFinance.eu. Ptáte se jak to? Je to jednoduché.

Pokud jste pravidelnými uživateli našeho portálu, pak víte, že jsme portál spustili na podzim loňského roku, tedy před necelým rokem. Celý podzim jsme věnovali usilovné práci, abychom na portál umístili zajímavé články ze světa obchodování na burze a abychom se s Vámi podělili o naše osobní zkušenosti z tradingu. Toto úsilí se vyplatilo a počet našich čtenářů a uživatelů od začátku roste geometrickou řadou.

Proto jsme na jaře 2014 začali i s pořádáním kurzů obchodování na burze. Pokud nás pravidelně sledujete, pak víte, že neustále vytváříme nové a nové kurzy a vždy se snažíme, aby u každého kurzu existovala varianta jak skupinové výuky, online kurzu i možnosti individuálního školení. O kurzy je značný zájem a Vaše aktivní účast nás velice těší. Všechny kurzy jsou velice interaktivní, což nám umožňuje výuku stále zlepšovat a aktualizovat podle vašich dotazů a připomínek. Jste tedy stálými spoluautory aktualizovaných verzí našich kurzů. S tím jde ruku v ruce i to, že neustále sledujeme nové trendy v obchodování na burze a zdokonalujeme naše obchodní přístupy. Žádný trader by totiž nikdy neměl usnout na vavřínech a měl by se neustále sebevzdělávat. To platí jak pro začátečníky, tak i pro tradery s mnohaletou zkušeností.

Naše zkušenosti s Vámi sdílíme nejen formou článků, kurzů a videí, ale napsali jsme i první společnou publikaci, která v září 2014 vyjde v nakladatelství Ekopress a bude k dostání na pultech knihkupectví v ČR a na Slovensku. Již nyní, před vydáním knihy, je o ni velký zájem a mnoho z Vás si knihu již předem objednalo.

Vaší důvěry si velice vážíme, a proto jsme se rozhodli, že se o výtěžek z našich aktivit, které realizujeme díky Vašemu zájmu a podpoře, podělíme s těmi, kdo to skutečně potřebují. Jistě jste si všimli, že jsme na jaře vyhlásili soutěž o nejlepší návrh toho, komu by pomohla část výtěžku z našich kurzů. Přišly nám různé náměty a nápady a my jsme tři nejlepší z nich odměnili ve formě online Kurzu Základy úspěšného obchodování na burze.

Finančně podporujeme iniciativu Děti bez dluhů

Naším cílem bylo najít takovou osobu nebo komunitu, jejíž potřeby by nějakým způsobem souvisely s problematikou financí. A hledání se vyplatilo. Dozvěděli jsme se o iniciativě Děti bez dluhů. Tato iniciativa pomáhá řešit problémy dětí, které nedávno vyšly z dětského domova a zjistily, že mají dluhy na poplatcích za komunální odpad nebo za jízdné v MHD z doby, kdy žili s biologickými rodiči. A protože za ně rodiče tyto poplatky neuhradili, mají tyto děti okamžitě po opuštění dětského domova na krku exekuční řízení. Také se Vám to zdá absurdní?

Nás se tato skutečnost velice dotkla, a proto jsme se rozhodli finančně podpořit právě tuto skupinu dětí. Na konto této iniciativy jsme v červenci zaslali již první finanční příspěvek, v čemž hodláme i nadále pravidelně pokračovat. A tyto příspěvky posíláme vlastně díky Vám všem, kteří se účastníte našich kurzů.

Rádi bychom Vám tedy touto cestou poděkovali za důvěru a podporu a vynasnažíme se, abyste byli s našimi články, kurzy, publikacemi či videi stále spokojeni.

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

V minulém díle jsme se v širším pojetí zaměřili na účastníky, kteří participují na ...

Nevíte, jestli jsou vaše znalosti obchodování na burze dostatečné na to, abyste si rovnou zakoupili kurzy ...

V dnešním článku se zaměříme základy obchodování na burze. Mnozí z Vás se na nás obracejí s jedinou ...

Trend je velmi důležitým aspektem obchodování na burze. Bez trendu bychom v trzích v podstatě jen ...