Nové fórum TradenandFinance.eu!

Vážení uživatelé portálu TradeandFinance.eu,

rádi bychom Vás informovali o dalším velice důležitém kroku, který jsme se rozhodli učinit směrem ke zvýšení Vaší spokojenosti. OFICIÁLNĚ JSME PRO VÁS NYNÍ SPUSTILI FÓRUM TRADINGU NA ADRESE FORUM.TRADEANDFINANCE.EU

Hlavním mottem fóra je: "Tradeři traderům. Buďte v kontaktu bez cenzury!"

Naší vizí tedy je, aby si všichni přispěvatelé fóra mohli naprosto svobodně vyměňovat názory a psali si bez omezení soukromé zprávy. Jsme přesvědčeni, že plná svoboda názorů bez účelového moderování a s možností vyměňování kontaktů je tou nejlepší cestou, jak dosáhnout kýženého efektu - rozšíření znalostí a zlepšení výsledků v obchodování na burze. Nebojte se tedy ptát, zakládat nová témata, rozjímat, kritizovat či cokoliv sdílet. A samozřejmě nezapomeňte na možnost vést diskusi ke každému článku, který je opublikován na našem portálu. Přímý odkaz do diskuse naleznete vždy pod každým článkem.

forum-tradeandfiannce

Rozhodnete-li se fórum užívat, pod tímto odkazem naleznete nápovědu k užívání fóra - http://forum.tradeandfinance.eu/help. Pokud Vám nebude cokoliv jasné, pročtěte si, prosím, tuto nápovědu. Předpokládáme však,  že při používání fóra nebudete mít větší problémy a celé prostředí by pro vás mělo být velice snadné a intuitivní. Fórum je dle našeho názoru na první pohled přehledné.

Co zde tedy najdete? V základním menu fóra najdete tyto sekce:

Sekce Podpora pro začínající tradery

 • Dotazy začátečníků

Jste-li v tradingu nováčky, nebojte se nás na cokoliv zeptat. Velice rádi Vám Vaše dotazy v co nejkratší možné době my nebo kterýkoliv z jiných přispěvatelů zodpoví.

Sekce Obchodní přístupy

 • Futures
 • Komoditní spready
 • Opce

Chcete-li se ptát nebo rozvíjet jakékoliv diskuze k jednotlivým trhům, které jsou předmětem Vašeho zájmu, v sekci Trhy máte jedinečnou možnost.

Sekce Brokeři

 • TradeStation Securitites, Inc.
 • Interactive Brokers LLC

Vzhledem k tomu, že se jedná o profesionální poskytovatele brokerských služeb, které jsou v ČR hojně využívány, jsou právě tyto dvě společnosti opublikovány pro rozvoj dalších diskuzí. Nicméně kterýkoliv uživatel může kdykoliv přidat téma dalších brokerů, o nichž bude zajímavé diskutovat.

Sekce Software

 • TradeStation
 • Multicharts
 • Sierra Chart
 • SeasonAlgo
 • Adaptrade Builder
 • Market System Analyzer

Máte-li jakékoliv témata ohledně funkčnosti těchto softwarů nebo například i různých nedostatků, v sekci Software budete na správném místě. A samozřejmě aktivně přidávejte další software, platformy či nástroje používané v tradingu.

Sekce AOS

 • Automatizované obchodní systémy
 • EasyLanguage
 • Pokročilé programovací jazyky (C++, Matlab, atd.)

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně systémů AOS, programu EasyLanguage či dalších        programovacích jazyků, zde určitě naleznete k dané problematice cenné názory i pomoc.

Sekce Ostatní témata  

 • Money management
 • Literatura, články, videa
 • Psychologie obchodování
 • Daně a legislativa

A na závěr všechna ostatní témata, která jsou rovněž důležitá a každý trader by se jim měl seriózně věnovat.

Jelikož je naše fórum čerstvě narozeným dítětem, může v průběhu času samozřejmě docházet k určitým modifikacím. Našim cílem je, aby pro Vás bylo fórum co nejpřehledněji strukturované.

Bezesporu další zajímavostí je, že na fóru naleznete i možnost vytvořit a vést si vlastní blog na http://forum.tradeandfinance.eu/blogs

Do tohoto blogu si můžete psát cokoliv Vám přijde na mysl. Doporučujeme samozřejmě držet se v mezích tradingu. Samozřejmě budete moci časem sledovat i blogy ostatních. Vše samozřejmě záleží na tom, jak bude tento koncept komunikace v rámci fóra úspěšný a nakolik si ho třeba i Vy osvojíte:)

Vezměte prosím na vědomí, že se prozatím jedná o jakousi "beta" verzi. Fórum jsme pro Vás totiž kompletně přeložili z angličtiny do češtiny a nejsou ještě přeloženy všechny výrazy (někdy i z důvodu technických parametrů originálního prostředí fóra). Navíc některé překlady budou muset být ještě v průběhu času zrevidovány a modifikovány. Je však na místě dodat, že drtivá většina překladů je dokončena a fórum je připraveno k plnohodnotnému užívání.

Dále se mohou vyskytnout určité technické problémy, které budeme také ladit v průběhu času. Prosíme Vás tedy o shovívavost. V tuto chvíli, pokud budete prosím nahrávat obrázky či soubory, použijte k tomu prozatím, pokud možno, externí odkazy s odkazem na URL adresu. Mělo by však fungovat i nahrávání obrázků a dalších souborů i prostřednictvím fóra. Dále Vás žádáme, pokud budete vkládat odkaz na cizí externí webový portál, zaškrtněte v příspěvku „Žádný obrázek náhledu“. Bez toho se Vám totiž nepodaří příspěvek vložit. Další technické problémy mohou ještě v rámci testování beta verze vyvstat. Postupně je budeme všechny odstraňovat.

Chtěli bychom Vás tedy požádat o spolupráci: Najdete-li jakýkoliv technický problém, neváhejte a obraťte se, prosím, na email: info@tradeandfinance.eu

Děkujeme tedy za pochopení a doufáme, že se nám v průběhu času podaří veškeré malé nedostatky odstranit i díky Vašemu aktivnímu přispění.

 A co tedy říci na závěr?

Budeme velice rádi, pokud se do diskusí zapojíte a popřípadě si povedete i vlastní blog. Nestojíme o žádnou cenzuru, moderování či cokoliv jiného, co by narušovalo princip svobodného sdílení jakýchkoliv užitečných informací. Můžete se navzájem kontaktovat prostřednictvím soukromých zpráv, vytvářet nová témata, ptát se či kritizovat cokoliv a jakkoliv uznáte za vhodné. Nechceme Vám klást žádné limity. Naším primárním cílem je rozšířit znalosti nás všech. Chcete-li začít aktivně přispívat, stačí se jen zaregistrovat na této adrese.

Přejeme Vám, ať právě na našem fóru najdete to, co potřebujete. Máte-li zájem se na tvorbě fóra aktivněji podílet (nápadům se meze nekladou), prosím, neváhejte nás kontaktovat!

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Ve světě tradingu se skloňuje termín „opce“ ve všech pádech. Opce jsou často zahaleny ...

Komoditní spready, nebo lépe futures spready, jsme si krátce představili v článku Použití termínu „SPREAD“ ...

Nevíte, jestli jsou vaše znalosti obchodování na burze dostatečné na to, abyste si rovnou zakoupili kurzy ...

Jako začínající obchodníci na komoditních trzích byste určitě měli mít povědomí o tom, kdo ...