Nové fórum TradenandFinance.eu!

Vážení uživatelé portálu TradeandFinance.eu,

rádi bychom Vás informovali o dalším velice důležitém kroku, který jsme se rozhodli učinit směrem ke zvýšení Vaší spokojenosti. OFICIÁLNĚ JSME PRO VÁS NYNÍ SPUSTILI FÓRUM TRADINGU NA ADRESE FORUM.TRADEANDFINANCE.EU

Hlavním mottem fóra je: "Tradeři traderům. Buďte v kontaktu bez cenzury!"

Naší vizí tedy je, aby si všichni přispěvatelé fóra mohli naprosto svobodně vyměňovat názory a psali si bez omezení soukromé zprávy. Jsme přesvědčeni, že plná svoboda názorů bez účelového moderování a s možností vyměňování kontaktů je tou nejlepší cestou, jak dosáhnout kýženého efektu - rozšíření znalostí a zlepšení výsledků v obchodování na burze. Nebojte se tedy ptát, zakládat nová témata, rozjímat, kritizovat či cokoliv sdílet. A samozřejmě nezapomeňte na možnost vést diskusi ke každému článku, který je opublikován na našem portálu. Přímý odkaz do diskuse naleznete vždy pod každým článkem.

forum-tradeandfiannce

Rozhodnete-li se fórum užívat, pod tímto odkazem naleznete nápovědu k užívání fóra - http://forum.tradeandfinance.eu/help. Pokud Vám nebude cokoliv jasné, pročtěte si, prosím, tuto nápovědu. Předpokládáme však,  že při používání fóra nebudete mít větší problémy a celé prostředí by pro vás mělo být velice snadné a intuitivní. Fórum je dle našeho názoru na první pohled přehledné.

Co zde tedy najdete? V základním menu fóra najdete tyto sekce:

Sekce Podpora pro začínající tradery

 • Dotazy začátečníků

Jste-li v tradingu nováčky, nebojte se nás na cokoliv zeptat. Velice rádi Vám Vaše dotazy v co nejkratší možné době my nebo kterýkoliv z jiných přispěvatelů zodpoví.

Sekce Obchodní přístupy

 • Futures
 • Komoditní spready
 • Opce

Chcete-li se ptát nebo rozvíjet jakékoliv diskuze k jednotlivým trhům, které jsou předmětem Vašeho zájmu, v sekci Trhy máte jedinečnou možnost.

Sekce Brokeři

 • TradeStation Securitites, Inc.
 • Interactive Brokers LLC

Vzhledem k tomu, že se jedná o profesionální poskytovatele brokerských služeb, které jsou v ČR hojně využívány, jsou právě tyto dvě společnosti opublikovány pro rozvoj dalších diskuzí. Nicméně kterýkoliv uživatel může kdykoliv přidat téma dalších brokerů, o nichž bude zajímavé diskutovat.

Sekce Software

 • TradeStation
 • Multicharts
 • Sierra Chart
 • SeasonAlgo
 • Adaptrade Builder
 • Market System Analyzer

Máte-li jakékoliv témata ohledně funkčnosti těchto softwarů nebo například i různých nedostatků, v sekci Software budete na správném místě. A samozřejmě aktivně přidávejte další software, platformy či nástroje používané v tradingu.

Sekce AOS

 • Automatizované obchodní systémy
 • EasyLanguage
 • Pokročilé programovací jazyky (C++, Matlab, atd.)

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně systémů AOS, programu EasyLanguage či dalších        programovacích jazyků, zde určitě naleznete k dané problematice cenné názory i pomoc.

Sekce Ostatní témata  

 • Money management
 • Literatura, články, videa
 • Psychologie obchodování
 • Daně a legislativa

A na závěr všechna ostatní témata, která jsou rovněž důležitá a každý trader by se jim měl seriózně věnovat.

Jelikož je naše fórum čerstvě narozeným dítětem, může v průběhu času samozřejmě docházet k určitým modifikacím. Našim cílem je, aby pro Vás bylo fórum co nejpřehledněji strukturované.

Bezesporu další zajímavostí je, že na fóru naleznete i možnost vytvořit a vést si vlastní blog na http://forum.tradeandfinance.eu/blogs

Do tohoto blogu si můžete psát cokoliv Vám přijde na mysl. Doporučujeme samozřejmě držet se v mezích tradingu. Samozřejmě budete moci časem sledovat i blogy ostatních. Vše samozřejmě záleží na tom, jak bude tento koncept komunikace v rámci fóra úspěšný a nakolik si ho třeba i Vy osvojíte:)

Vezměte prosím na vědomí, že se prozatím jedná o jakousi "beta" verzi. Fórum jsme pro Vás totiž kompletně přeložili z angličtiny do češtiny a nejsou ještě přeloženy všechny výrazy (někdy i z důvodu technických parametrů originálního prostředí fóra). Navíc některé překlady budou muset být ještě v průběhu času zrevidovány a modifikovány. Je však na místě dodat, že drtivá většina překladů je dokončena a fórum je připraveno k plnohodnotnému užívání.

Dále se mohou vyskytnout určité technické problémy, které budeme také ladit v průběhu času. Prosíme Vás tedy o shovívavost. V tuto chvíli, pokud budete prosím nahrávat obrázky či soubory, použijte k tomu prozatím, pokud možno, externí odkazy s odkazem na URL adresu. Mělo by však fungovat i nahrávání obrázků a dalších souborů i prostřednictvím fóra. Dále Vás žádáme, pokud budete vkládat odkaz na cizí externí webový portál, zaškrtněte v příspěvku „Žádný obrázek náhledu“. Bez toho se Vám totiž nepodaří příspěvek vložit. Další technické problémy mohou ještě v rámci testování beta verze vyvstat. Postupně je budeme všechny odstraňovat.

Chtěli bychom Vás tedy požádat o spolupráci: Najdete-li jakýkoliv technický problém, neváhejte a obraťte se, prosím, na email: info@tradeandfinance.eu

Děkujeme tedy za pochopení a doufáme, že se nám v průběhu času podaří veškeré malé nedostatky odstranit i díky Vašemu aktivnímu přispění.

 A co tedy říci na závěr?

Budeme velice rádi, pokud se do diskusí zapojíte a popřípadě si povedete i vlastní blog. Nestojíme o žádnou cenzuru, moderování či cokoliv jiného, co by narušovalo princip svobodného sdílení jakýchkoliv užitečných informací. Můžete se navzájem kontaktovat prostřednictvím soukromých zpráv, vytvářet nová témata, ptát se či kritizovat cokoliv a jakkoliv uznáte za vhodné. Nechceme Vám klást žádné limity. Naším primárním cílem je rozšířit znalosti nás všech. Chcete-li začít aktivně přispívat, stačí se jen zaregistrovat na této adrese.

Přejeme Vám, ať právě na našem fóru najdete to, co potřebujete. Máte-li zájem se na tvorbě fóra aktivněji podílet (nápadům se meze nekladou), prosím, neváhejte nás kontaktovat!

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

V dnešním článku Vám nepřineseme žádné informace ze světa tradingu. Nicméně bychom se s Vámi rádi ...

Podmínky soutěže: Zakupte si online kurz Základy obchodování na burze v období od 11.8.2015 do ...

V této kapitole si řekneme, s čím konkrétně můžeme na burze obchodovat. Jedná se ...

Vážení uživatelé portálu TradeandFinance.eu! Blíží se konec prázdnin a všichni se pomalu vracíme z dovolených ...