Poraďte nám! Komu by pomohla část výtěžku z našich kurzů?

Milí uživatelé portálu TradeandFinance.eu!

Těší nás Váš zájem o naše kurzy obchodování na burze i Vaše spokojené reakce. Byli bychom rádi, kdyby finance, které naším prostřednictvím investujete do sebevzdělávání v oblasti tradingu, pomohly také někomu dalšímu. Proto jsme se rozhodli část výtěžku z těchto kurzů věnovat potřebným.

Vzhledem k tomu, že si velice vážíme Vašeho názoru, bychom Vás rádi požádali o podporu. Každý z Vás se denně setkává s lidmi nebo organizacemi, které by bylo dobré finančně podpořit. Dejte nám o nich vědět. Napište nám své návrhy a nápady. Pojďme spojit své síly a zkušenosti a pomozme těm, kdo to nejvíc potřebují.

Jsme si vědomi toho, že Váš čas je drahý. Proto bychom Vám rádi dali odměnu právě za ten čas, který věnujete přemýšlení o tom, komu by bylo dobré finančně pomoci. Třem z Vás, kteří nám zašlou nejzajímavější tipy a nápady, dáme zdarma k dispozici náš online kurz Základy úspěšného obchodování na burze v rozsahu více než 6 hodin výuky.

SANYO DIGITAL CAMERA

Své nápady nám prosím zasílejte do 15.4.2014 na náš kontaktní e-mail info@tradeandfinance.eu nebo prostřednictvím naší stránky na Facebooku.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a doufáme, že se díky Vám podaří pomoci těm, kteří to nejvíc potřebují.

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Vážení a milí tradeři a uživatelé našeho portálu, Dovolte nám, abychom Vám popřáli jen ...

V minulém díle jsme se v širším pojetí zaměřili na účastníky, kteří participují na ...

Po skvělém úspěchu a velké sledovanosti našeho prvního článku opublikovaného ve spolupráci s RSJ a.s. ...

V této kapitole si řekneme, s čím konkrétně můžeme na burze obchodovat. Jedná se ...