Kurz obchodování na burze ZDARMA

Vážení uživatelé portálu TradeandFinance.eu!

Gold ingots isolated on white backgroundBlíží se konec prázdnin a všichni se pomalu vracíme z dovolených a připravujeme se na nový školní rok. Mnozí z nás si také začínají plánovat, čemu novému se začnou věnovat. A s tím souvisí množství dotazů, které dostáváme ohledně obchodování na burze.

Zajímá Vás, co všechno to obnáší, jestli je trading rizikový, jak velký kapitál je zapotřebí do začátku, jestli je výhodnější se naučit obchodovat samostatně nebo svěřit peníze obchodníkům, kteří slibují zajímavé zhodnocení.

Mnoho z Vás uvažuje o tom, naučit se na burze obchodovat samostatně. A s tím souvisejí další dotazy, jestli to zvládnete i Vy, jestli je na to zapotřebí zvláštní vzdělání nebo inteligence, jak dlouho bude trvat než začnete vydělávat a jakému typu obchodování je dobré se věnovat. S tím jdou ruku v ruce dotazy týkající se toho, jakou literaturu si nakoupit, do jakých kurzů se přihlásit, je vhodné absolvovat kurzy zdarma či jsou lepší placené kurzy, anebo jestli se dá vše zvládnout samostatně jen pokud si budete procházet různá fóra věnovaná tradingu.

Každý, kdo má zájem, si s námi může domluvit bezplatnou konzultaci, kde Vám u šálku příjemné kávy vždy zodpovíme vše, co si potřebujete do začátku ujasnit.

Není totiž nic horšího, než se přihlásit do drahých kurzů, a pak zjistit, že se dané oblasti vůbec nechcete věnovat anebo že kurzy vůbec neobsahovaly to, co jste očekávali a potřebovali.

Vzhledem k tomu, že se Vaše dotazy velmi často opakují, jsme se rozhodli pro Vás uspořádat tříhodinový Kurz obchodování na burze ZDARMA.

Ptáte se, proč bychom měli něco takového chtít dělat? Odpovědí je několik.

aircraft flies over a seaZaprvé jsme si takovou to osvětovou činnost zvolili jako hlavní poslání naší společnosti. I proto pro Vás pravidelně zveřejňujeme naše články, které jsou pro všechny naše uživatele zdarma, a nemáme žádná omezení například jen pro absolventy našich kurzů. Z toho důvodu také každý náš registrovaný uživatel získává Příručku úspěšného obchodování na komoditních trzích pro začátečníky zdarma, a to v rozsahu více než 40 stran.  A navíc může každý i neregistrovaný uživatel sledovat Romanin veřejný blog, na kterém zveřejňuje své obchody komoditních spreadů.

Dalším důvodem, proč pro Vás pořádáme Kurz obchodování na burze ZDARMA je ten, že pro účastníky kurzu je vždy příjemnější a přínosnější se setkat ve větší skupině. Účastníci totiž mezi sebou mohou navázat kontakty a mohou si vyměňovat názory na oblast, která je společně zajímá. Navíc každý dotaz vždy vyvolá sérii dalších dotazů, což ústí ve velice plodnou diskusi, která je často přínosnější, než jakýkoliv placený kurz.

V rámci tří hodin, které spolu na kurzu strávíme, Vám nejprve předáme hlavní informace, které Vás většinou o obchodování na burze zajímají nejvíc. Všechna témata jsme pro Vás pečlivě připravili podle Vašich nejčastějších dotazů. Tato část kurzu trvá cca 2 hodiny. Můžete nás samozřejmě kdykoliv přerušovat a ptát se na cokoliv o tradingu, co Vás zajímá.

A v další hodině našeho kurzu se věnujeme hlavně Vašim dotazům a společně diskutujeme na různá témata obchodování na burze. Tyto dotazy jsou vždy přínosné pro všechny zúčastněné. Žádná otázka není v našich kurzech dost hloupá. Všichni jsme jednou začínali a nejhorší je bát se zeptat. To může mít právě v tradingu i fatální důsledky.

Náš Kurz obchodování na burze ZDARMA je určen právě těm, kdo se v dané oblasti snaží teprve zorientovat. Není nutné utrácet peníze za placenou výuku. U nás se dozvíte to podstatné, co potřebujete pro další rozhodnutí, jestli se tradingu chcete opravdu věnovat a co je zapotřebí pro to udělat.

Máte jedinečnou možnost se seznámit s úspěšnými tradery, kteří dlouhodobě zhodnocují své účty v desítkách procent ročně.

Těšíme se na Vás v naší učebně v ulici Politických vězňů 8 na Praze 1.

Nezapomeňte se včas zaregistrovat, protože počet míst je omezen!

Tým TradeandFinance.eu

(c) TradeandFinance.eu

Mohlo by Vás také zajímat

Základním a neměnným principem futures kontraktů je to, že jsou tzv. termínované - tedy, ...

V minulé kapitole této příručky jsme si vyjasnili rozdíly mezi elektronickým a pitovým obchodováním. Dnešní ...

V této kapitole si řekneme, s čím konkrétně můžeme na burze obchodovat. Jedná se ...

Milí uživatelé portálu TradeandFinance.eu! Těší nás Váš zájem o naše kurzy obchodování na burze ...