O nás

Kdo jsme

Obchodováním na burze se v praxi úspěšně zabýváme již řadu let. Naše účty rok co rok zhodnocujeme v řádech desítek procent. Specializací společnosti je diskréční obchodování futures. Naším unikátním know-how je zcela nový způsob sezónního obchodování komoditních spreadů s využitím nejmodernějších analytických nástrojů.

O firmě

Společnost již od roku 2013 předává to nejlepší z našich zkušeností a znalostí všem, kteří mají o trading vážný zájem. Proto pro Vás píšeme články, publikujeme videa a pořádáme online, skupinové či individuální kurzy tradingu. Naše obchodní přístupy úspěšně využívají obchodníci po celém světě. Video o aktivitách TradeandFinance.eu

Reference

SeasonAlgo – jsme jedinými autorizovanými školiteli práce s touto unikátní platformou

RSJ a.s. – spolupracujeme na článcích ze světa tradingu

TradeandFinance.eu

Romana Křížová

Romana_medium

Kvalifikovaný investiční makléř. Obchodování na burze se věnuje od roku 2010. Specializuje se na obchodování komoditních spreadů s využitím platformy SeasonAlgo. Obchoduje prostřednictvím brokera Interactive Brokers.

Zkušenosti

fdhh

Romana úspěšně obchoduje na burze již řadu let. Ve svých článcích i v kurzech popisuje a učí jen to, co sama aktivně obchoduje a používá.

  • Obchodování komodit
  • Obchodování komoditních a futures spreadů
  • Opční obchodování
  • Práce se softwarovými nástroji typu SeasonAlgo, Gecko Software, Sierra Chart, ThinkorSwim, atp.

Romana školí tradery po celém světě, v češtině či v angličtině. Účastníci jejích kurzů jsou schopni nabyté znalosti velice úspěšně aplikovat a zhodnocovat své účty.

fdhh

Proč právě my

1. Sami úspěšně obchodujeme na burze

Obchodováním na burze se v praxi úspěšně zabýváme již řadu let a jsme připraveni s Vámi sdílet naše zkušenosti a obchodní strategie.

2. Naším hlavním cílem je ušetřit Váš čas a připravit Vás na praxi úspěšného živého obchodování

Díky nám ušetříte mnoho drahocenného času, protože Vám v rámci našich kurzů ukážeme, jak na burze sami konkrétně obchodujeme. Naše metody a postupy úspěšného obchodování budete po absolvování našich kurzů schopni sami aplikovat v podobě živého tradingu.

3. Spolupracujeme s nejspolehlivějšími brokery a používáme nejkvalitnější softwarové nástroje

Obchodování na burze chápeme jako seriózní zaměstnání. Abychom mohli v konkurenčním prostředí trhů uspět, musíme pracovat s nejlepšími brokery a nejkvalitnějšími analytickými nástroji. Pozorně sledujeme vývoj a novinky v oblasti tradingu a ty pak zahrnujeme do našich obchodních metod a postupů.

Ohlasy

Ohlasy

Kurz obohatil mé dosavadní teoretické znalosti začátečníka. Po kurzu jsem ocenila, že jsem předtím ještě zhlédla online kurz „Základy obchodování na burze“ a nesetkala se tak během výuky s tím, že bych se ztrácela v základních pojmech. Komorní atmosféra a přátelský přístup lektorky Romany mi velice vyhovoval. Kurz mohu jednoznačně doporučit.

Ataner

„Komoditní spready úspěšně živě obchoduji přes dva roky. Delší dobu v praxi používám i SeasonAlgo, ale objednal jsem si individuální výuku, abych více vyhladil equity svých obchodů. Kurz mi velice rozšířil obzory a byl rozhodně přínosem pro mou obchodní strategii. Naučil jsem se pracovat s mnoha analýzami, o kterých jsem původně v SeasonAlgo vůbec nevěděl. Velkým přínosem byla práce s modulem Advanced Backtester.“

Karel, Praha