Partneři

sa_logo_200x75SeasonAlgo je unikátní online platforma pro vyhledání a analýzu sezonních pohybů na komoditních trzích, včetně podpory všech typů komoditních spreadů. Uživatelé mohou vyhledat sezonní strategie s vysokou pravděpodobnost úspěšnosti, provádět komplexní analýzy, včetně backtestů, optimalizace, sezonních korelací a historických grafů. Využít lze i integrované portofolio pro správu svých obchodů včetně alertů na cenu a profity.
logo_200x75px.jpg

Mezinárodní skupina Schaffer & Partner, založená v roce 1997 a sdružující přes 100 profesionálů, nabízí svým klientům kompletní daňové, auditorské i právní služby. Jako jedna z mála podobných kanceláří nabízíme v rámci svých služeb také koncept ALL IN ONE, což, jak již z názvu vyplývá, zahrnuje nabídku komplexního řešení vedení účetnictví, správu daní, možnost využití právního poradenství a služeb a auditu.

Interactive Brokers je velice spolehlivý online broker s více než 35letou historií, který sbírá každoroční ocenění na stránkách jako např. Barron’s. Spolehlivost je právě velkou výhodou tohoto brokera. Všechny Vaše obchodní příkazy jsou okamžitě uloženy na serverech Interactive Brokers a nehrozí tedy, že ztratíte kontrolu nad svými pozicemi.
logo Investicni klubInvestiční klub VŠFS je studentská iniciativa vytvořená za účelem zkoumání kapitálových trhů. Klub je pod patronátem Katedry financí na Vysoké škole finanční a správní. Náplň klubu je provozovat publikační činnost zabývající se finančním investováním, analyzovat investiční nástroje kapitálových trhů, tvorba obchodních strategií a jejich zkoumání.
logoCompanies and Offices a.s. je expertem na zahraniční společnosti. Ke klientovi přistupuje individuálně a nabízí konkrétní řešení jeho případu. Nabízí tudíž vše, od poradenství a výběru destinace, vyřízení potřebných dokladů, po nominee služby a otevření zahraničního bankovního účtu. V jurisdikcích, kde operuje, disponuje osobními kontakty - pracuje pouze s prověřenými partnery. To vše od roku 1991.