Příručka úspěšného obchodování na komoditních trzích pro začínající investory

book_white_bg_orezaneAutoři Petr Tmej a Romana Křížová

Vyšlo: 2014/10; Provedení: brožované, B5; Stran: 122; Vydavatel: EKOPRESS; ISBN: 978-80-87865-10-1

Objednávejte přes formulář níže se slevou 15% exkluzívně jen přes tento portál!   Obsah a úvod   ⁄   Ukázka z knihy

Den co den posloucháme v médiích, jak oslabil dolar vůči euru či naopak, jak zlato dosahovalo rok co rok historických maxim, aby v posledním roce zažilo největší propad za posledních x let. Neustále slýcháme, jak akcie té které firmy rostou či klesají. Jsme svědky toho, jak celý svět s hrůzou pozoruje vývoj akciových indexů. A můžete si být jisti, že pokaždé, když k těmto nevyhnutelným a zákonitým pohybům došlo, někdo vydělal pěknou řádku peněz a někdo naopak o velké jmění přišel.

Předpokládáme, že cílem každého, kdo čte tyto řádky, je to, aby patřil do té prvně zmíněné, tj. ziskové, skupiny, a to v dlouhodobém horizontu.

Jak toho můžete dosáhnout? To se v základech pokusíme vysvětlit v této Příručce úspěšného obchodování na komoditních trzích pro začínající investory. Jejím záměrem je, abyste v jednotlivých kapitolách mohli pootevřít dveře do světa obchodování na burzovních trzích a poodhalit, že cesta k finanční nezávislosti se ve Vašem životě může naplnit právě díky této oblasti plné jedinečných příležitostí.

Název knihyZákladní Cena vč. DPH
Příručka úspěšného obchodování na komoditních trzích pro začínající investory269 Kč
Sleva 15% - exkluzívně jen u TradeandFinance.eu!
Cena po slevě: 229 Kč

Pro zakoupení knihy se musíte přihlásit! Registrace | Přihlášení