První kroky

Příručka obchodování na burze pro začátečníky

Pro začínající tradery je těžké se zorientovat v přemíře informací o obchodování na burze a tyto informace si následně utřídit. Abychom Vám tuto orientaci usnadnili, připravili jsme pro Vás online Příručku úspěšného obchodování na komoditních trzích pro začátečníky. Najdete v ní strukturované informace sepsané ve srozumitelné podobě. Krok za krokem Vás provedeme světem obchodování na komoditních trzích od A do Z.

prirucka_book_small_orezane

ZAREGISTRUJTE SE NA NÁŠ WEB

a získejte Příručku úspěšného obchodování na burze ve formátu PDF. Více než 40 stran textu zcela ZDARMA!

PLNÁ VERZE PŘÍRUČKY

vyšla v říjnu 2014 v nakladatelství Ekopress pod názvem Příručka úspěšného obchodování na komoditních trzích pro začínající investory. Můžete si ji zakoupit s autorskou slevou 15% na našem portálu.

Podívejte se na video o tom, co v Příručce úspěšného obchodování najdete!

 

Kurzy pro začátečníky

online Zaklady_3Rádi Vás zasvětíme do tajů tradingu v našich kurzech pro začátečníky. Připravili jsme pro Vás online kurz Základy úspěšného obchodování na burze v rozsahu dvoudenní výuky, který je založen na ryze praktickém a názorném přístupu. Výuku absolvujete v pohodlí domova nebo i v rámci Vaší dovolené na pláži. Potřebujete pouze počítač, tablet či mobil a připojení na internet. K probrané látce se můžete kdykoliv vracet podle svých časových možností.